Proxmox virtualizavimo sprendimai

Virtualios mašinos, tinklas ir duomenų saugyklos. Viskas viename sprendime. Konteinerinė virtualizacinė platforma su "viskas įskaičiuota" įmonės virtualizaciniams poreikiams.
Vienoje platformoje integruota KVM tipo virtualios mašinos ir LXC konteineriai, duomenų saugyklos ir tinklų valdymo funkcijos. Taip pat sprendime numatytas aukšto pasiekiamumo bei atsarginio kopojavimo funkcionalumai. Visa tai vienoje patogioje žiniatinklio valdymo sąsajoje.
Programa "Proxmox VE" 100 proc. atitinka verslo klasės poreikius ir reikiamą funkcionalumą. Tai puikus pasirinkimas virtualizuojant savo IT infrastruktūrą, optimizuojant valdomus serverinius išteklius ir didinti našumą su minimaliomis sąnaudomis.
Galima lengvai virtualiai pritaikyti net labiausiai reikliausius "Linux" ir "Windows" programų darbo krūvius ir dinamiškai išplėsti skaičiavimo pajėgumus ir duomenų saugojimo vietas augant poreikiams.

Pasiruošę įeiti į kitą IT lygį su "Proxmox VE"? Mes Jums padėsime!

CEPH aukšto patikimumo duomenų saugojimo sprendimai

Su kiekviena diena didėjantys elektroninių duomenų kiekiai kelia naujus iššūkius jų saugojimui ir sparčiam apdorojimui.
CEPH pagrindu teikiami duomenų valdymo sprendimai yra vienas iš pažangių sprendimų minimiems iššūkiams suvaldyti.
Keletas CEPH duomenų saugojimo privalumų:
- aukštas saugumo lygis (duomenys replikuojami realiu laiku);
- aukštas pasiekiamumo lygis (duomenų saugojimo įranga dubliuojama);
- neribotos plėtimo galimybės;
- optimizavimas maksimaliai greitaveikai (automatinis failų sistemos balansavimas).

Ar Jūsų duomenys saugūs ir sparčiai apdorojami? Mes Jums padėsime!

Alfresco dokumentų valdymo sistema

Turinio chaosas atsiranda, kai dokumentai saugomi keliose vietose - nešiojamuose kompiuteriuose, USB atmintinėse, elektroniniame pašte, tinklo diskuose bei įvairiose failų dalijimosi svetainėse. 
Toks elektroninių dokumentų "išmėtymas" skirtingose vietose nulemia verslo našumo ir saugumo mžėjimą. 
"Alfresco" dokumentų valdymo programinė įranga padeda kontroliuoti įmonės turinį. Svarbūs failai, tokie kaip teisinės sutartys, rinkodaros turtas ir inžineriniai dokumentai, yra lengvai surandami, bendrai naudojami ir saugomi. Be to, "Alfresco" didina turinio vertę, integruojant ją į pagrindinius verslo procesus.

Ar norite centralizuotai ir saugiai tvarkyti įmonės dokumentus? Mes Jums padėsime!

Zimbra ir MS Exchange elektroninio pašto serveriai

Elektroninio pašto serveris skirtas klientams, kuriems reikia daugiau galimybių nei bendro naudojimo standartiniuose serveriuose siūlomose elektroninio pašto paslaugose. Analogiška elektroninio pašto serverio platformą naudoja tokios įmonės kaip Dell, Vodafone ir kitos. Viso daugiau kaip 500 milijonų žmonių visame pasaulyje .... Manome, kad tai pats geriausias argumentas, kad mūsų siūloma paslauga atitinka naudotojų lūkesčius ir reikalavimus.
Papildomas funkcionalumas:
- Neriboto dydžio pašto dėžutės ir siunčiamų bei gaunamų laiškų dydis;
- Integruota asmeninė failų saugykla;
- Bendrinimo funkcija;
- Komandinio darbo įrankiai ir priemonės;
- Suderinamumas su visais įrenginiais ir pašto programomis.

Nežinote nuo ko pradėti? Mes Jums padėsime!

Windows ir Linux OS Kompiuterizuotos virtualios darbo vietos

Nuotolinės darbo vietos yra Jūsų įmonės informacinės sistemos dalis, todėl funkcionalumas, resursai, prieiga yra pritaikoma prie Jūsų dabartinių poreikių, reikalavimų ir derinama prie jau naudojamų programinių sprendimų. Darbas nutolusiame darbastalyje niekuo nesiskiria nuo įprasto kompiuteryje, todėl naudotis galima iš kart ir be papildomų žinių ar įgūdžių. Virtualus darbastalis gali vykdyti daug skirtingų, pagal savo paskirtį, funkcijų (darbų) vienu metu (veikti kaip failų serveris, aplinka darbui su bendro naudojimo ar specializuotomis programomis - apskaitos vedimo, sąskaitų išrašymo, sąmatų skaičiavimo, projektavimo ir t.t.). Naudotojai gali naudotis kaip visa sistema, taip ir atskirais jos komponentais. Toks sistemos lankstumas leidžia pradėti naudotis Virtualiu darbastaliu be didelių startinių investicijų ir auginti ar mažinti funkcionalumą ir mastą pagal poreikį.

Nežinote nuo ko pradėti? Mes Jums padėsime!
Copyright ©2017 UAB Inovacijos, Visos Teisės Saugomos.